• Uczniowie klasy I na ratunek pszczołom!

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Uczniowie klasy I na ratunek pszczołom!.

Uczniowie klasy I podczas jednej ze swoich lekcji online zwrócili uwagę na jedno z najmniejszych, ale bardzo ważnych zwierząt. Jest nim pszczoła. W czasie lekcji uczniowie dowiedzieli się wielu ważnych informacji o życiu pszczół i ich znaczeniu dla przyrody i człowieka. Poza tym zadawali sobie pytanie, co mogą zrobić dla tych małych, pracowitych stworzeń? Dlatego teraz, kiedy panuje susza i pszczoły mają utrudniony dostęp do wody, dzieci postanowiły im pomóc. Wykonały poidełka i wystawiły je w miejscach, gdzie przylatują pszczółki. W ten sposób być może uratują życie wielu zapracowanych owadów. Oto efekty pracy uczniów klasy I.

• Uczniowie klasy I na ratunek pszczołom!

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Uczniowie klasy I na ratunek pszczołom!.