• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Kropki.

15 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarowody Dzień Kropki.
            Opowiadanie z książki “The Dot” stała się inspiracją dla wielu nauczycieli i dzięki temu w 2008 roku powstał “Międzynarodowy Dzień Kropki”. Święto, obecnie, jest obchodzone już w 108 krajach. Pomysł obchodzenia międzynarodowego dnia kropki ma na celu pobudzać kreatywność i pomysłowość uczniów oraz zachęcać ich do tworzenia.

• Zebrania z Rodzicami w przedszkolu

• Zapraszamy Rodziców dzieci przedszkolnych na spotkania z wychowawcami w następujących terminach:

- wtorek (8 września), godz. 17.00 - grupa Poziomki (średnia)

- środa (9 września), godz. 17:00 - grupa Krasnale (najmłodsza)

- czwartek (10 września), godz. 17:00 - grupa Jagódki (najstarsza)

Spotkania odbędą się w ogrodzie przedszkolnym z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

• Drużyna Kangura - zajęcia pokazowe

• W najbliższy piątek 4 września po śniadaniu we wszystkich grupach zostaną przeprowadzone dla dzieci zajęcia pokazowe z cyklu Przedszkoliada.pl - Drużyna Kangura. Zajęcia odbędą się osobno dla każdej grupy z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego. Zajęcia pokazowe są bezpłatne.

Chętnych prosimy o wypisanie zgody na udział dziecka w bezpłatnych zajęciach pokazowych w najbliższy piątek.

Jeśli zdecydują się Państwo na regularny udział dziecka w zajęciach, prosimy o zapisanie bezpośrednio u organizatora (post poniżej).

• Przedszkoliada.pl czyli Drużyna Kangura

• Szanowni Państwo,

zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Programie Zajęć Drużyny Kangura od PRZEDSZKOLIADA.PL.

W załączeniu znajduje się folder ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL, obecnego w ponad 350 miastach w Polsce z udziałem ponad 50 000 Aktywnych Przedszkolaków:

Folder_Przedszkoliada.pl.pdf

Zapisy odbywają się na www.przedszkoliada.pl/zapisy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w programie zajęć Drużyny Kangura wynosi 40 zł/miesięcznie, płatne z góry, do 10-go dnia miesiąca.

Wszelkie informacje otrzymają Państwo drogą mejlową, po zapisaniu dziecka.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt na tel.795737802 lub mail: mowczarek@przedszkoliada.pl

Zapraszamy w Aktywną Podróż po Powerkuli z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi.

HURA! HURA! DRUŻYNA KANGURA!

Michał Owczarek - Manager Działu Jakości

mowczarek@przedszkoliada.pl

www.przedszkoliada.pl  www.orlenprzedszkoliadatour.pl  fb.com/przedszkoliada

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Kropki.

15 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarowody Dzień Kropki.
              Opowiadanie z książki “The Dot” stała się inspiracją dla wielu nauczycieli i dzięki temu w 2008 roku powstał “Międzynarodowy Dzień Kropki”. Święto, obecnie, jest obchodzone już w 108 krajach. Pomysł obchodzenia międzynarodowego dnia kropki ma na celu pobudzać kreatywność i pomysłowość uczniów oraz zachęcać ich do tworzenia.

• Zebrania z Rodzicami w przedszkolu

- wtorek (8 września), godz. 17.00 - grupa Poziomki (średnia)

- środa (9 września), godz. 17:00 - grupa Krasnale (najmłodsza)

- czwartek (10 września), godz. 17:00 - grupa Jagódki (najstarsza)