• Dla seniorów

• W czwartek 29 kwietnia obchodzony jest Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej. Z tej okazji nasze przedszkole dołączyło do akcji na terenie sąsiednich miast, głównie Mikołowa i Łazisk. Lokalne instytucje, firmy, kwiaciarnie, szkoły i przedszkola przygotowują drobne upominki, kwiaty, domowe wypieki dla mieszkańców domów seniorów w okolicy. Dzieci z grup "Poziomki" i "Krasnale" z pomocą pani Karoliny Wawrzoła oraz pani Doroty Zielonki przygotowały wiosenne kwiatki, a rodzice upiekli ciasta i przygotowali pyszne deserki (za które w imieniu seniorów serdecznie dziękujemy). Trafiły one do beneficjentów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łaziskach. Pomysłodawczynią i koordynatorem akcji jest pani Sandra Chlebowska. Akcja będzie relacjonowana przez Gazetę Łaziska i Dziennik Zachodni.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii: Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej.

• Dla seniorów

W czwartek 29 kwietnia obchodzony jest Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej. Z tej okazji nasze przedszkole dołączyło do akcji na terenie sąsiednich miast, głównie Mikołowa i Łazisk. Lokalne instytucje, firmy, kwiaciarnie, szkoły i przedszkola przygotowują drobne upominki, kwiaty, domowe wypieki dla mieszkańców domów seniorów w okolicy. Dzieci z grup "Poziomki" i "Krasnale" z pomocą pani Karoliny Wawrzoła oraz pani Doroty Zielonki przygotowały wiosenne kwiatki, a rodzice upiekli ciasta i przygotowali pyszne deserki (za które w imieniu seniorów serdecznie dziękujemy). Trafiły one do beneficjentów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łaziskach. Pomysłodawczynią i koordynatorem akcji jest pani Sandra Chlebowska. Akcja będzie relacjonowana przez Gazetę Łaziska i Dziennik Zachodni.