• Spektakularny sukces!

• Uczeń klasy 3, Robert Badeja, zajął pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Języka Angielskiego SPECTACULAR SKILLS organizowanym przez Szkołę Podstawową STO w Tychach. Recytacja wiersza pt 'Four Seasons' w wykonaniu Roberta została  wyróżniona spośród 26 nadesłanych filmów. Szkolnym opiekunem konkursu była mgr Katarzyna Conrad.

• Pożegnanie klasy ósmej

• Nowa galeria Pożegnanie klasy ósmej została dodana do albumu fotograficznego

25 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie klasy ósmej. Klasę ósmą pożegnała klasa siódma, Grono Pedagogiczne, Pani Dyrektor Jolanta Paduch oraz przedstawiciele  Rady Osiedla. Dla absolwentów zaśpiewał także szkolny chór Forte.   Naszym Absolwentom życzymy wszystkiejgo najlepszego na ich dalszej, edukacyjnej drodze!

• Sukces ósmoklasistek

• Uczennice klasy ósmej, Hanna Topolnicka i Krystyna Nawratowicz- Kudo, odniosły duży sukces w wojewódzkim konkursie "Chcę być ekspertem, fachowcem, specjalistą…" organizowanym przez Śląskiego Kuratota Oświaty. Krystyna zdobyła II miejsce w finale , a Hanna III miejsce. Gratulujemy naszym absolwentkom! Szkolnym opiekunem konkursu była mgr Barbara Gąsiorek.

• PLAN ZAKOŃCZENIA ROKU DLA KLAS 1-8

9.00-9.30-UROCZYSTOŚĆ NA SALI GIMNASTYCZNEJ Z UDZIAŁEM KLASY 7 I 8 ORAZ NAUCZYCIELI
            (8.50 -zbiórka na sali gimnastycznej)

9.45-10.00 rozdanie świadectw , klasy 1-3
            klasa 1-sala numer 5
            klasa 2-sala numer 11
            klasa 3-sala nr 14

10.00-10.15-rozdanie świadectw , klasy 4-6b.
            klasa 4-sala nr 16
            klasa 5-sala nr 15
            klasa 6a-sala nr 13
            klasa 6b-sala nr 12

• Spektakularny sukces!

Uczeń klasy 3, Robert Badeja, zajął pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Języka Angielskiego SPECTACULAR SKILLS organizowanym przez Szkołę Podstawową STO w Tychach. Recytacja wiersza pt 'Four Seasons' w wykonaniu Roberta została wyróżniona spośród 26 nadesłanych filmów. Szkolnym opiekunem konkursu była mgr Katarzyna Conrad.

• Pożegnanie klasy ósmej

Nowa galeria Pożegnanie klasy ósmej została dodana do albumu fotograficznego

25 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie klasy ósmej. Klasę ósmą pożegnała klasa siódma, Grono Pedagogiczne, Pani Dyrektor Jolanta Paduch oraz przedstawiciele Rady Osiedla. Dla absolwentów zaśpiewał także szkolny chór Forte. Naszym Absolwentom życzymy wszystkiejgo najlepszego na ich dalszej, edukacyjnej drodze!

• Sukces ósmoklasistek

Uczennice klasy ósmej, Hanna Topolnicka i Krystyna Nawratowicz- Kudo, odniosły duży sukces w wojewódzkim konkursie "Chcę być ekspertem, fachowcem, specjalistą…" organizowanym przez Śląskiego Kuratota Oświaty. Krystyna zdobyła II miejsce w finale , a Hanna III miejsce. Gratulujemy naszym absolwentkom! Szkolnym opiekunem konkursu była mgr Barbara Gąsiorek.

PLAN ZAKOŃCZENIA ROKU DLA KLAS 1-8

(8.50 -zbiórka na sali gimnastycznej)

9.45-10.00 rozdanie świadectw , klasy 1-3
              klasa 1-sala numer 5
              klasa 2-sala numer 11
              klasa 3-sala nr 14

10.00-10.15-rozdanie świadectw , klasy 4-6b.
              klasa 4-sala nr 16
              klasa 5-sala nr 15