• Zdrowo jem, więcej wiem - etap wiosenny

• W drugim semestrze dzieci z grupy "Jagódki" ponownie wzięły udział w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”. Program skierowany był do uczniów klas 0 - 3 szkół podstawowych, a jego głównym celem było promowanie zdrowego stylu życia.

Etap wiosenny poświęcony był zasadom odczytywania etykiet na produktach żywnościowych oraz znaczenia aktywności fizycznej.  W ramach projektu wykonany następujące zadania:

• Przeprowadzono lekcję: zbieramy informacje na temat tego, co jemy
            • Stworzono plakat i gazetkę ścienną „Jak czytać etykiety?”
            • Przeprowadzono lekcję: aktywnie spędzamy czas
            • Dzieci wymyśliły dwie własne gry zespołowe
            • Wiedzą zdobytą w czasie zajęć dzieci mogł się dzielićz rodzicami oraz kolegami i koleżankami z innych grup i klas 1-3

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

• Zdrowo jem, więcej wiem - etap wiosenny

W drugim semestrze dzieci z grupy "Jagódki" ponownie wzięły udział w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”. Program skierowany był do uczniów klas 0 - 3 szkół podstawowych, a jego głównym celem było promowanie zdrowego stylu życia.

Etap wiosenny poświęcony był zasadom odczytywania etykiet na produktach żywnościowych oraz znaczenia aktywności fizycznej. W ramach projektu wykonany następujące zadania: