• Zaproszenie dla rodziców

• Pedagog szkolny zaprasza zainteresowanych rodziców przedszkolaków i uczniów klas I-III na prelekcję w ramach Akademii Świadomego Rodzica na temat Regulacja emocji - jak wspierać dziecko w radzeniu sobie ze stresem. Techniki relaksacyjne i elementy mindfulness, która odbędzie się 30.09.2022 r. o godzinie 16.15. na terenie  Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tychach (ul. Andersa 16).

• Zaproszenie dla Rodziców Pierwszoklasistów

• ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW

• Pedagog szkolny serdecznie zaprasza Rodziców na bezpłatny webinar:Jak być uważnym rodzicem?Uważne rodzicielstwo jako sposób na zrozumienie siebie i pogłębienie relacji z dzieckiem. Kiedy: 27 września (wtorek), godz. 20.00. Prowadząca: Agnieszka Pawłowska - psycholożka, coach  oraz trenerka uważności i współczucia, autorka serii książek dla dzieci Kraina uważności.Link do zapisu:https://liblink.pl/Do8AsBJKs8

• Narodowe Czytanie

• 5 i 6 września odbyła się 11 edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, wydarzenia propagującego literaturę polską. W tym roku obchodzimy dwusetną rocznicę wydania zbioru poezji Adama Mickiewicza Ballady i romanse. To właśnie te utwory zostały wybrane do wspólnej lektury.  Uczniowie wzięli aktywny udział w tym wydarzeniu. Nasza szkolna edycja Narodowego Czytania odbyła się 6 września na lekcjach języka polskiego. Uczniowie poszczególnych klas odczytali na głos utwory: Pani Twardowska, Powrót taty, Pierwiosnek, Romantyczność, Świtezianka. Wykorzystaliśmy także nowoczesną technologię. Czytane teksty wyświetlane były na tablicach multimedialnych, dodatkowo klasy IV-VI przeszły przez wirtualny Escape Room (odkrywcy przenieśli się do 1822 roku, rozwiązywali zagadki i zdobywali kod do sejfu, w którym ukryty został rękopis Ballad i romansów).  Dzieci klasy 8a wykonały też dekorację do zdjęcia w stylu romantycznym. Na parterze szkoły, przy bibliotece powstała gazetka tematyczna prezentująca plakat akcji Narodowego Czytania, wybrane cytaty z utworów Adama Mickiewicza oraz informacje ogólne o tomie wydanym w 1822 roku.Uczniowie chętnie wzięli udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• Nowa galeria Rozpoczęcie roku szkolnego została dodana do albumu fotograficznego

Pierwszego września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniów, Grono Pedagogiczne i Rodziców powitała Pani Dyrektor, mgr Małgorzata Szeligiewicz. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.