• Świąteczne warsztaty z drukiem 3D

• 16.02.2024 14:01
        • Na lekcjach informatyki w klasach V-VIII odbyły się warsztaty z drukiem 3D.
          Uczniowie uczyli się tworzyć swoje własne projekty 3D w programie Tinkercad.

• Ekowilczki tworzą film

• 13.06.2023 10:15
        • Nasze ósmoklasistki biorąc udział w konkursie organizowanym przez Fundację BOŚ, stworzyły od podstaw oraz wypromowały krótki film o tematyce ekologicznej. Do tworzenia filmu wykorzystały sprzęt zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.
        • Uczniowie klasy II konstruują pojazdy z Lego Education

• 16.05.2023 15:15
        • Uczniowie klasy II podczas zajęć dodatkowych zaznajamiają się z zestawami Lego Education Spike. Zestawy te przeznaczone są do nauki kodowania i programowania dla uczniów szkół podstawowych. To również idealne zestawy startowe do nauki robotyki, które dają nieograniczone możliwości kreatywnego projektowania i konstruowania.