• Wyróżnienia w konkursie "Rysuj wierszem"

• Miło nam poinformować, że dwie uczennice klasy 2, Alicja Wiechuła i Aniela Świeca, zdobyły wyróżnienia w konkursie plastycznym "Rysuj wierszem". Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego STO w Tychach.

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• W piątek 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Pożegnaliśmy wtedy naszych absolwentów - uczniów klasy ósmej. Życzymy im realizacji planów i marzeń i rozwinięcia skrzydeł w dalszym etapie edukacji.

Wszystkim życzymy wspaniałych, udanych wakacji!!!

• Judo z Olimpijczykiem

• W środę 22 czerwca w grupie "Jagódki" odbyły się wyjątkowe zajęcia - trening judo pod okiem dwukrotnego olimpijczyka Janusza Wojnarowicza, obecnie trenera w klubie Gwardia Tychy. Oprócz ćwiczeń, przewrotów, pompek i brzuszków (z którymi dzieci poradziły sobie znakomicie), było oglądanie medali z Mistrzostw Europy i Świata, rozmowy o sportach walki, odpowiedzi na trudne pytania oraz autografy.

Zajęcia "My - polscy sportowcy" odbyły się w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała".

Więcej zdjęć w Galerii.

• Kwiaty z origami - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

• Z radością informujemy, że jedna z naszych "Jagódek", Antonia Żydowicz otrzymała wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznych "Magia zamknięta w papierze - Kwiaty" organizowanym przez Zespoły Szkolno-Przedszkolne nr 3, 4 i 5 w Gliwicach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Sukces Klaudii

• Ślaski Kurator Oświaty ogłosił konkurs dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych na komiks „Chcę być ekspertem, fachowcem, specjalistą ...”. Konkurs miał na celu promocję kształcenia zawodowego wśród uczniów szkół podstawowych.

II miejsce w konkursie w kategorii klas VII-VIII zdobyła Klaudia Kaszyk, która w piątek 10 czerwca wzięła udział w uroczystym rozdaniu nagród w Sali Marmurowej Budynku Sejmu Śląskiego.

GRATULUJEMY!!!

• XXX Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży

• Dźwięk dobry

Podopieczni naszego nauczyciela muzyki po raz kolejny docenieni przez fachowców. Jury XXX jubileuszowej edycji Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży przyznało zespołowi Forte III miejsce.

I miejsce oraz Grand Prix zdobył iny zespół prowadzony przez p.Rafała Białasa, w którego działalność zaangażowane są także dwie uczennice naszej szkoły: Natalia Żłobińska i Maja Gabryel.