• KSIĘGA SZKOLNYCH PRYMUSÓW

        UCZNIOWIE, KTÓRZY OSIĄGNĘLI WYRÓŻNIENIA ZA SWOJĄ PRACĘ - ŚREDNIA OCEN 4,75 I POWYŻEJ


        ROK SZKOLNY 2021/2022

        KLASA IV: Badeja Robert, Kowalska Lena, Chrobok Amelia, Witek Malwina, Koronowska Milena, Wawrzoła Paweł, Matusik Zuzanna, Gromski Igor, Pierskalla Maja, Błaszczyk Hanna, Tatoj Franciszka, Cichocka Hanna

        KLASA V:  Bacławska Alicja, Cichy Milena, Kozok Rafał, Laskowska Klaudia, Pohl Michał, Szabanowski Dominik,

        KLASA VI:  Błach Marek, Czech Wiktor, Leszko Marcin, Mizera Kaja

        KLASA VII: Bacławski Emilian, Cichy Izabela, Gabryel Maja, Kociołek Bartosz, Matysiak Zofia, Miler Kinga, Osadnik Tomasz, Pierskalla Hanna

        KLASA VIII: Biolik Julia, Czejgis Jan, Kaszyk Klaudia, Leszko Martyna, Pająk Laura, Stankiewicz Lena, Żłobinska Natalia


        ROK SZKOLNY 2020/2021

        KLASA IV:  Cichy Milena, Kozok Rafał, Szabanowski Dominik, Szatkowska Ewa

        KLASA V:  Błach Marek, Czech Wiktor, Leszko Marcin, Mizera Kaja, Pruszyński Oskar

        KLASA VI: Cichy Izabela, Fiałek Weronika, Gabryel Maja, Gliwinski Dorian, Gruchlik Julia, Kaliszewski Fabian, Kaput Wiktoria, Kociołek Bartosz, Krynicka Milena, Matysiak Zofia, Matusik Tymoteusz, Miler Kinga,  Oleksyk Igor,  Osadnik Tomasz, Pierskalla Hanna, Suduł Jagoda, Suduł Szymon,  Świeca Paweł, Wittek Przemysław

        KLASA VII: Biolik Julia, Kaszyk Klaudia, Leszko Martyna, Piela Aleksandra, Stankiewicz Lena, Żłobinska Natalia

        KLASA VIII: Jarawka Zuzanna, Fiałek Zuzanna, Komisarczyk Natasza, Koziołek Agnieszka, Nawratowicz-Kudo Krystyna, Pruszynska Nikola, Zdziebko Zofia, Ziober Zuzanna, 


        ROK SZKOLNY 2019/2020

        KLASA IV:  Czech Wiktor, Mizera Kaja, Błach Marek, Leszko Marcin, Pruszyński Oskar

        KLASA V: Kociołek Bartosz, Miler Kinga, Gabryel Maja, Gruchlik Julia, Oleksyk Igor, Matysiak Zofia, Osadnik Tomasz, Cichy Izabela, Swieca Paweł, Fiałek Weronika, Schäffer Wilhelm, Gliwinski Dorian, Krynicka Milena, Pierskalla Hanna, Kaliszewski Fabian, Matusik Tymoteusz, Józwiak Paweł

        KLASA VI: Kaszyk Klaudia, Zbyszowska Maria,Biolik Julia,Leszko Martyna,Złobinska Natalia,Pajak Laura, Stankiewicz Lena

        KLASA VII: Ziober Zuzanna, Komisarczyk Natasza, Topolnicka Hanna, Schäffer Sandra, Zdziebko Zofia, Pruszynska Nikola

        KLASA VIII: Leśniewski Mikołaj, Ostolski Mikołaj, Osadnik Łukasz, Hofer Hanna


         

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tychach
      • zsp1@oswiata.tychy.pl
      • 32 227 22 40 887 456 252
      • ul. Leśna 66 43-100 Tychy Dzielnica: Wilkowyje Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych